Hüppa sisuni

Ajutine võrguühendus

Kilbi rent on kiire ja lihtne lahendus elektri tarbimiseks kohas, kus puudub alaline võrguühendus ja kus generaatori kasutamine ei ole otstarbekas.

Maja ehitamisest spordiürituseni

Ajutise kilbi renti pakume nii majaehituse kui ka teede remondi tarbeks, samuti spordiürituste ja vabaõhulavastuste elektriga varustamiseks. Ajutise võrguühenduse kilbi renti saame pakkuda, kui tarbimiskoht on Elektrilevi võrgule piisavalt lähedal.

Miks tellida kilp ajutiseks võrguühenduseks Elektrilevist?

 1. 1

  Kiire lahendus

  Kilbi paigaldamine meie kaitsevööndis võtab aega 4-10 päeva, pingestamine toimub samal päeval.

 2. 2

  Täisteenus

  Pakume täisteenust kilbi paigaldamisest kuni eemaldamiseni. Vormistame vajaliku dokumentatsiooni.

 3. 3

  Soodne

  Kui vajad elektrit mitmeks päevaks, on kilbi rent soodsam kui generaatori rent.

Kuidas toimib?

Lahendus sobib kohtadesse, kus kilp on võimalik paigaldada alajaama jaotuskilbi kõrvale või elektriliini mastile. Kilbi paigaldamiseks ühendame elektrivõrku ajutise elektrikilbi koos arvesti, pistikupesa ja rikkevoolukaitsmega. Elekter viiakse tarbimiskohani pikendusjuhtmega.

Kui palju maksab?

Ajutise kilbi rent on täisteenus, millega ei kaasne täiendavaid ehituslikke kulusid. Rendihind sisaldab tehnilise lahenduse koostamist, vajalikke ühendusi ja materjale kuni 6 kuuks.

6 kuud

kuni 35 A

915.00

6 kuud

40-63 A

1159.00

Pikendamine

1-30 päevaks

97.60

Sisaldab vajalikke ühendusi ja materjale kuni 63 A "pistikupesa" rentimiseks kuni 6 kuuks. Sisaldab ka elektripaigaldise auditit. Lisanduvad tarbitava elektri hind ja võrgutasu.

Ajutine võrguühendus teiselt elektriettevõttelt

Ajutise võrguühenduse ehituse, kuhu alalist tarbimiskohta ei tule, võib tellida ka teiselt elektriettevõttelt. See tähendab, et Sinu valitud elektriettevõtja paigaldab Sulle ajutise kilbi, mille ta hiljem demonteerib. Ajutine võrguühendus ja liitumispunkt tuleb välja ehitada oma kuludega ning kooskõlas Elektrilevi tehniliste tingimustega.
Võrguga ühendamine, lahtiühendamine ja arvesti paigaldamine on tasulised teenused, vaata hinnakirja

Ajutist võrguühendust on võimalik kasutada maksimaalselt kuus kuud, liitumislepingu olemasolul kuni alalise võrguühenduse valmimiseni.