Hüppa sisuni

Plaanilised katkestused

Plaanilised katkestused on vajalikud elektrivõrgu hooldamiseks ja uue võrgu ehitamiseks. Sellistest katkestustest teavitame Sind alati aegsasti ette, et teaksid oma igapäevaseid toimetusi planeerida. Enamasti saadame esmase teate e-kirja või SMS-i teel 5 päeva enne plaanilist katkestust. Kordusteate saadame 2 päeva enne tööde algust.

NB! Teavitust ei saadeta eriolukordade ajal nagu päästetööd ja eluohtlikud olukorrad.

Kuidas toimub teavitamine?

Saadame klientidele enne plaaniliste töödega alustamist teavituse, kus on kirjas, mis ajal tööd toimuvad. Esmane teavitus saabub enamasti 5 päeva enne tööde algust.

Kordusteade saadetakse 2 päeva enne tööde algust. Teavitame algavatest töödest üldjuhul e-posti teel.

Näide

Anname teada, et 15. jaanuar kell 10:00–14:15 toimub plaaniline elektrikatkestus aadressil Jõesuu tänav 3 (võrguleping nr 123098765).

Elektrikatkestus on vajalik õhuliini hoolduse tõttu.

Tööd viib läbi OÜ Üks-Kaks-Kolm.

Plaanilise katkestuse aja muutmine

Katkestuste läbiviimise aja osas ei ole üldjuhul võimalik ettepanekuid teha. Reeglina hõlmab katkestus väga paljusid kliente ning kõikide soovidega arvestada ei ole võimalik. Erandiks on prioriteetsed kliendid, näiteks haiglad, koolid ja lasteaiad, kellega lepitakse elektrikatkestuste ja/või tööde tegemise aeg eraldi kokku.

Hoia oma kontaktid ajakohasena!

Hea klient! Vaata meie iseteeninduses üle oma katkestuste kontaktandmed, sest ainult nii jõuavad vajalikud teated Sinuni õigeaegselt!

Korduma kippuvad küsimused