Hüppa sisuni

Miks on vaja elektrivõrku ja selle ümbrust hooldada?

Elektrivõrgu hooldustööd on vajalikud elektri tõrgeteta kodudesse jõudmiseks, rikete ennetamiseks ning ohutuse tagamiseks. Hooldustöödeks on elektrivõrgu hooldus-ja remonttööd ning liinikoridoride hooldustööd.

Mida tööde käigus tehakse?

  • Elektrivõrgu hooldustööde käigus vahetatakse välja elektriliinide maste, asendatakse liine, kaableid, hooldatakse seadmeid jmt. 
  • Liinikoridoride hoolduse käigus eemaldatakse õhuliinide ja alajaamade ümbrusest puid, põõsaid ja oksi, mis võivad olla ohtlikud ja tekitada elektrikatkestusi. Ühtlasi tagavad hooldatud liinikoridorid elektriliinidele hea ligipääsu ja aitavad kaasa elektrikatkestuse kiiremale likvideerimisele. 

Drooniga ülelennud

Hooldustööde vajadus selgub elektrivõrgu ülevaatuse käigus, mida tehakse droonidega maaomanike valdustest ülelendamisega. Info talletatakse vaid hooldustöid puudutavate otsuste tegemiseks. Droonidega lendamisel järgitakse Transpordiameti nõudeid ning suuniseid, mis on leitavad Transpordiameti kodulehelt.

Jäta meile oma kontaktid!

Hea klient või maaomanik! Kui Sinu kinnistut läbib elektriliin, siis jaga meiega oma kontaktandmeid, et saaksime Sind hooldustöödest õigeaegselt teavitada. Nii oled vajaliku infoga alati kursis ja saame omalt poolt tagada meeldivaima ja ladusa koostöö.

Kontaktandmeid saad uuendada meie iseteeninduses.

Korduma kippuvad küsimused